Офіційний веб-сайт

Культурологічний проект «Мамина хустка - оберіг родини»

Автор(-и): Людмила Грабовенко / Розділ: Візуальні мистецтва

Культурологічний проект «Мамина хустка - оберіг родини», автор Людмила Грабовенко, роки оприлюднення: 2013-2017.

Висунуто Громадською організацією «Національна рада жінок України».

 

Культурологічний проект «Мамина хустка - оберіг родини» Людмили Грабовенко

 

Людмила Грабовенко розпочала свій трудовий шлях з 1973 року на посаді вихователя дитячого садка села Незаверталівка, Молдавська ССР, працювала піонервожатою в селі Комсомольське, Миколаївської області, піонервожатою в СШ №30 міста Миколаєва, головою профспілкового комітету Миколаївського факультету КДІК, завідуючою бібліотекою в Миколаївському кораблебудівному інституті. З 1985 року почала друкуватися на шпальтах газет. Її матеріали, що розповідають про діяльність громадських організацій, зустрічі із ветеранами війни і праці, заходи, присвячені Дню матері, дітям та школярам з великою зацікавленістю читаються як в електронних, так і друкованих засобах масової інформації.

Людмила Грабовенко веде активну громадську роботу, є членом Наглядової ради «Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», очолює обласну Київську організацію «Поступ-мироносиць», Посол миру. Відмінник народної освіти України, член Національної спілки журналістів, активна учасниця Майдану.

Створила єдину в Україні колекцію унікальних екземплярів хусток (понад 300), які належали численним родоводом українців і подаровані нащадкам,провела більше 200 виставок по навчальних закладах, державних установах, в музеях України, у військових частинах та госпіталях, які підпорядковані Збройним силам України.

За свою активну діяльність Людмила Грабовенко нагороджена «Знаком Пошани» Київського міського голови. Почесною відзнакою «Батьківщина Тараса Шевченка», Подякою Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації та іншими відзнаками.

Людмила Грабовенко є активним громадським діячем, організатором круглих столів про збереження сімейних цінностей та захисту прав жінок і дітей. Вона неодноразово підтримувала Всеукраїнські фестивалі народної творчості. Виступала партнером заходів, які проводив Київський міський центр сім’ї «Родинний дім». Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва. Брала участь у соціальній акції «Столиця – регіонам», придбала подарунки для дітей із сиротинців, дитячих будинків, притулків. Допомагає родинам переселенців із зони АТО. З великою теплотою та вдячністю зустрічають військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії унікальні експонати та змістовні і сердечні розповіді невтомної сподвижниці, берегині народних та сімейних традицій Грабовенко Людмили Іванівни.

Має здобутки у трудовій діяльності, вихованні молодого покоління, турботі про людей. Активна громадянська позиція є складовою заслуженого авторитету Людмили Грабовенко серед колег-журналістів, побратимів по громадській роботі.

Грабовенко Л.І. має почесне звання «Відмінник освіти України», нагороджена «Знаком пошани» Київської міської державної адміністрації, «Золотою медаллю» Національної спілки журналістів України, а також удостоєна й інших відзнак.

 

З подання Громадської організації «Національна рада жінок України».

Публікується зі скороченнями.

Коментарі