Офіційний веб-сайт

Книги «Міражі істини, або шлях до едему. Вигнанці» (кн.1), «Міражі істини, або шлях до едему. Вибір» (кн.2)

Автор(-и): Сергій Носань / Розділ: Література

 

Книги «Міражі істини, або шлях до едему. Вигнанці» (кн.1) та «Міражі істини, або шлях до едему. Вибір» (кн.2) видавець Чабаненко Ю.А. (м.Черкаси), рік видання: 2015, автор: Сергій Носань.

Висунуто Національною спілкою письменників України.

 

Книги «Міражі істини, або шлях до едему. Вигнанці» (кн.1) та «Міражі істини, або шлях до едему. Вибір» (кн.2) Сергія Носаня

 

Двотомник «Міражі Істини, або Шлях до Едему» ‑ це нове оригінальне високохудожнє слово в сучасній українській драматургії і прозі, яке глибоко, психологічно переконливо, у національному дусі змальовує характер видатних діячів української національної історії й культури, які не шкодували свого життя заради волі й незалежності України. А також художньо узагальнює образи представників сучасного українського люду.

До двотомника увійшли твори, які глибоко віддзеркалюють його внутрішній світ, його світобачення і його Всевишню Любов.

Познайомившись з творами книги «Міражі Істини, або Шлях до Едему» поринаєш у безодню Світла, Любові, Добра, Тепла, Гармонії. Філософське осмислення, безмежна глибина образів, прекрасна, неповторна, вишукана, притаманна лише йому, поетична мова, високий стиль, яскрава, різнобарвна художня палітра людських характерів земного і неземного життя підкорюють серце, душу і розум читача.

Двокнижжя «Міражі Істини, або Шлях до Едему» складається з книги «Вигнанці» (том І) та книги «Вибір» (том II).

Необхідно відзначити, що головний твір першого тому, драма «Вигнанці», постає в композиції книги як заспів, як старт, як епічний початок розгортання дарованого Творцем Всевишнім Шляху буття людини й людства, який нам суджено пройти, і який ми проходимо з усіма випробовуваннями і бар’єрами, часто-густо драматично-тяжкими й трагічними. На цьому Шляху нам призначено осягнути своїми душами, що ми ‑ люди, подоби Божі, і, прагнучи збагнути головний сенс буття свого, блукаючи в Міражах Істини, врешті-решт зробити вибір, як і в ім’я чого жити, творити себе в умовах боротьби Добра і Зла.

Головними творами другого тому є повість «Шлях» і притча «Вибір» ‑ завершальний філософський акорд.

Отже, «Міражі Істини, або Шлях до Едему» ‑ це унікальна своєрідна літературна єдність різножанрових психологічно й філософсько багатих, графічно виразних і стислих, але з розгорнутим внутрішнім просторовим виміром, творів.

Твори Сергія Носаня мають національний характер. Талановите перо письменника попри всі страхи і заборони, через які він пройшов, показує всьому світові своєрідну ментальність, унікальну мову, предковічну мораль українського народу. У 1977 році Сергія Носаня приймають до Спілки письменників України та Спілки письменників колишнього СРСР. Відтоді Сергій Носань опублікував майже 40 книг у різних видавництвах України.

З подання Національної спілки письменників України

Коментарі