Офіційний веб-сайт

Державною премією ім.О.Довженка відзначено Аду Роговцеву

Президент Петро Порошенко вручив народній артистці України, Герою України, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка Аді Роговцевій державну премію ім.О.Довженка. Про це у п'ятницю, 1 грудня, повідомила прес-служба глави держави.

Вручення проходило на сцені театру імені Івана Франка в Києві під час ювілейного вечора актриси.

Президент подякував Роговцевій за її громадянську позицію, відзначивши її вагому волонтерську участь у культурологічних акціях у зоні проведення АТОу 2014 році.

«Ада Миколаївна ‑ один із перших волонтерів. З перших днів вона організували збір коштів для допомоги армії і лікування наших поранених воїнів. Її концерти в переповнених залах Сєвєродонецька та Маріуполя, щойно звільнених, чітко показали ‑що це Україна», ‑наголосив ПетроПорошенко.

У відповідь Роговцева підкреслила, що тепер на її життєвому шляху зустрічається ще більше хороших людей, особливо зараз, коли вона відвідує українських воїнів на передовій.

«Я сподіваюся, що ми станемо ще краще, а те, що ми мужні і мудрі ‑я в цьому впевнена», ‑сказала мисткиня.

 

На фото: Ада Роговцева разом з Петром Порошенком і його дружиною Мариною Порошенко під час огляду фотоекспозиції в фойє столичного театру імені Івана Франка.