Офіційний веб-сайт

Ганна Гаврилець «Засвічу свічу»

Видавництво «Музична Україна», м.Київ, 2012 р., 280 с.

ISMN 979-0-707527-26-9

Передмова заслуженого діяча мистецтв України,

доктора філософії з мистецтва Галини Степанченко

 

Анотація

Ганна Гаврилець ‑ відомий український композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, талановитий педагог, музично-громадський діяч, один із лідерів сучасної плеяди митців кінця XX ‑ початку XXI століття. Образна яскравість, національна самобутність палітри композитора сприяли визнанню і популярності її творчості серед виконавців і слухачів в Україні й за кордоном.

Хорова музика Ганни Гаврилець ‑ це невід’ємна частина сучасної культури України. Пропоноване видання презентує два напрямки доробку композитора ‑ духовні твори та обробки українських обрядових пісень.

 

Галина Степанченко:

«Ганна Гаврилець ‑ відомий український композитор, педагог, музично-громадський діяч, один із лідерів сучасної плеяди митців кінця XX ‑ початку XXI століття. Вона стрімко ввійшла у світ Музики, вразивши слухачів своїми творами, яким були притаманні тільки їй належні живі музичні інтонації, адже несли в собі тонкі відтінки стану людської душі, її примітили одразу і на теренах академічної музики, і в жанрі естрадної пісні.

Творіння Ганни Гаврилець пізнаєш із першого звука: вони сповнені природної музикальності, характерної величезному талантові, що його дав композиторці Бог. Вона звертається у творчості до різних жанрів ‑ від невеликих вокальних, хорових та інструментальних п’єс до масштабних симфоній».