Офіційний веб-сайт

Ада Роговцева провела творчий вечір у Дніпрі

За повідомленням прес-служби Дніпропетровської ОДА, народна артистка України, Герой України , лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Ада Роговцева презентувала на творчому вечорі авторський проект «З тими, кого люблю».

«У великій залі Дніпропетровської ОДА Ада Роговцева протягом двох годин презентувала власний проект «З тими, кого люблю». Цю назву актриса дала проекту у 2014, коли вперше поїхала з творчим виступом у зону АТО», ‑ йдеться у повідомленні.

Зі сцени акторка розповідала про найбільш яскраві, але водночас складні моменти свого життя. У «творчому звіті» перед публікою знайшлося місце оповідкам про сім’ю, непересічну долю артиста, режисерів і акторів, з якими довелося працювати. Актриса була однаково неперевершеною як у драматичних, так і в комедійних амплуа.

У зустрічі також взяли участь народна артистка України Лариса Руснак і заслужена артистка України Світлана Орліченко. Крім того, останні шість років Роговцева ділить сцену з донькою та режисеркою Катериною Степанковою. Наразі всі вони активно мандрують Україною та жартома називають себе «київською жіночою бандою».

 

Джерело: Укрінформ