Офіційний веб-сайт

«Рабів на бал не запрошують»

Автор(-и): Олег Чорногуз / Розділ: Література

 

Громадсько-політичне видання «Рабів на бал не запрошують», видавництво «Рута» (м.Житомир), рік видання: 2014, автор: Олег Чорногуз.

Висунуто Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім.Тараса Шевченка.

 

Книга «Рабів на бал не запрошують» Олега Чорногуза

 

Книга «Рабів на бал не запрошують» ‑ це своєрідна історія виходу українців із російського рабства і водночас енциклопедія кількасотлітньої війни імперської Росії з Україною, що ніколи не припинялась, і ведеться досі. Сатирична публіцистика Олега Чорногуза, що наповнює унікальне видання, на базі достовірних джерел доторкається найбільш спірних епізодів цієї війни, які сучасна імперська Росія невтомно використовує не тільки з метою оббріхування української нації, а й для перекладання власних зрад і воєнних злочинів на українські національно-патріотичні об’єднання різних епох. Видання розраховане на студентів вищих навчальних закладів (майбутніх журналістів, дипломатів, істориків, політологів), українських воїнів, учнів середніх шкіл, вчителів, яких цілеспрямовано примушують спотворювати українську історію за підручниками, написаними проросійськими агентами під редакцією Кремля...

Відомий письменник-романіст, сатирик, публіцист Олег Чорногуз, застосувавши своє перо у якості нищівного гранатомета ворожої ідеології та історичної брехні, сьогодні на передових позиціях сил АТО боронить своєю книгою цілісність, честь і гідність України не тільки як поважний за віком солдат, а й лицар, чиє життя до останньої краплі належить Вітчизні.

Павло Мовчан: «У своїй публіцистиці автор стверджує невмирущість української душі, її древній зв’язок з минулим від віче на майданах Київської Русі до віче на Майданах оновленої, незалежної України, на якій вічно вільний русич-українець бореться за свою волю, за свою гідність, за свої місце під сонцем подароване йому на цій землі і тільки йому самим Господом Богом. Незважаючи на війни, революції, декларації і брехливість влади автор публіцистичних творів постійно звертається до споконвічних цінностей українського народу. Утверджує нерозривний зв’язок України з Київською Руссю, який належить саме українцям, як і його історія, а нікому іншому. Саме українській історії, яку потрібно відтворити в усій її повнокровній правді і повноцінності, знявши з її сторінок фальшивий наліт міфів нав’язаних українському народу войовничим північним грабіжником, який намагався украсти в українця і слово, і пісню, і волю і назву народу, назву країни, і саму історію».

Олександр Пономарів: «Власне, усі книжки Олега Чорногуза, починаючи від його безсмертних романів-бестселерів «Аристократ із Вапнярки», «Претендентів на папаху», «Веселих порад», «Золотого скарабея», чи «Грошей з неба, або Самогубець за покликанням» до його публіцистичних книжок таких, як «Як діти колонії» і «Рабів на бал не запрошують». Статті читаються легко. Може саме тому тебе постійно огортає то сум, то сміх, то ненависть до ворога , то любов до рідного. Олег Чорногуз вірний своїй іронії, афористичності. У книзі читач знайде чимало афоризмів, крилатих фраз, які властиві перу Олега Чорногуза».

З подання ВУТ «Просвіта» ім.Тараса Шевченка

Коментарі

Автор матрьошок-романів, Олег Чорногуз, удостоївся "на разі" передмови академіка Миколи Жулинського та редагування пана Сидоржевського! Павло Мовчан висунув...

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA