Офіційний веб-сайт

Відповісти на коментар

Пишемо як очевидці гастрольного туру по Івано-Франківщині, Львівщині та Тернопіллю виконавців театралізованого дійства про родинне гніздо Шептицьких "У Прихистку Божої Ласки:Мати і Син".
Цей тур був унікальний тим, що в день відбувалося по 4-5 вистав у різних містечках України і кожна з вистав була зіграна у переповнених храмах, монастирях, музеях і Будинках творчості.
Як правило, вистави проходили після церковних відправ на великі свята (Андрія, Миколая). Люди дуже тепло, зі сльозами на очах, відгукувалися на побачене. До того ж вхід на вистави був вільний, адже всі вистави були благочинними. Виконавці (Ірина Вовк, Роман Гринько та церковний хор "Осанна" під орудою Володимира Беня) з глибоким проникненням, віддачею і тонким відчуттям сценічного матеріалу передавали образи дійових персонажів дійства - графині Софії та Романа-Андрея Шептицьких.

Особливо пам'ятними були вистави, зіграні у грудні 2015 року, напередодні новорічних свят, в головному храмі міста Бережан, у маленькому історичному містечку Монастирищі , у Зарваниці при Чудотворній іконі Матері Божої, а також в Івано-Франківську - у музеї Прикарпатського мистецтва та у Коломийському драматичному театрі. У Коломиї зустріч із львів'янами перетворилася на велике свято, приурочене геніальним постатям української духовної історії - Митрополиту Андрею Шептицькому, його родині по лінії батька та матері (графині Софії з Фредрів-Шептицької та Івана Шептицького). Слово перед глядачами мав уже покійний отець Самуїл Мосціпан.

Вважаємо, що такі мистецькі доброчинні почини мають бути поміченими і підтриманими найвищими нагородами, отож охоче віддаємо свій голос за подання цього проекту на здобуття Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Бондаренко Ганна Василівна
смт.Печеніжин вул.Довбуша 11
Коломийського р-ну
Івано-Франківської обл.

тел. 067-76-144-87
099-18-35-007

Відповісти

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA