Офіційний веб-сайт

Відповісти на коментар

Автор(-и): Валерій Бебик / Розділ: Публіцистика і журналістика

Цикли публікацій з прадавньої української історії, радіопрограми «З глибин тисячоліть» та «Українська цивілізація», телевізійні програми «Цивілізація INCOGNITA» Валерія Бебика висунуто Всеукраїнською громадською організацією «Співдружність працівників інформаційних видань України».

 

Цикли публікацій з прадавньої української історії, радіопрограми «З глибин тисячоліть» та «Українська цивілізація», телевізійні програми «Цивілізація INCOGNITA» Валерія Бебика

Валерій Бебик ‑ доктор політичних наук, кандидат психологічних наук, професор, проректор Університету «Україна» протягом 2008-2012 pоківпідготував і оприлюднив низку творчих публіцистично-журналістських праць з історії прадавньої української цивілізації, які мали вагомий суспільний резонанс.

Це цикл публікацій з прадавньої української історії в рубриці «Історія краю»газети «Голос України», цикл радіопрограм «З глибина тисячоліть»на Першому каналі Українського радіо та «Українська цивілізація»на радіо «Культура», цикл телевізійних програм «Цивілізація INCOGNITA»телеканалу «Тоніс».

У своїх творчих публіцистично-журналістських працях, спираючись на дані археології, історії, міфології, релігієзнавства, культурології, мовознавства, автор яскраво, логічно і переконливо доводить першість прадавньої української цивілізації.

Особливий наголос у газетних публікаціях, радіо- і телепередачах Валерій Бебик робить на тому, що прадавні українські цивілізації Мізина (Чернігівська область), Кам’яної Могили (Запорізька область), Львівщини (, Карпатський регіон), Трипілля є набагато давнішими, ніж цивілізації Шумеру, Давнього Єгипту, Китаю, Персії, Індії, Стародавнього Риму тощо.

Жанрове різноманіття і публіцистично-журналістська майстерність праць публіциста, науковця, викладача Валерія Бебика викликає жваве обговорення не лише у студентських аудиторіях, академічному та релігійному середовищі, але і в публікаціях засобів масової інформації.

За публіцистично-журналістські праці, висунуті на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка за напрямом «Публіцистика і журналістика» Валерій Бебик відзначений Золотою медаллю «Незалежність» Київської організації Національної спілки журналістів України (2012 р.) та Галицької «Просвіти» Львова, яка визнала його радіопрограму «З глибини тисячоліть» кращою у минулому році.

Підсумовуючи внесок у розвиток вітчизняної історичної науки Валерія Бебика, дослідниця української історії та проблем сучасної цивілізації Любов Чуб з міста Хмельницького у своїй статті «Про невідому цивілізацію та затишну гавань офіціозної історії, зокрема, зазначає: «Попри те, що академічна історіографія не визнає існування праукраїнської цивілізації та її впливу на формування інших давніх цивілізацій, а численні красномовні «незручні» факти обходить увагою чи вважає їх «випадковістю» й «збігом», цей наш невгамовний і буремний співвітчизник сміливо виходить у відкритий океан історичної інформації і так же сміливо опановує його. Адже, будучи справжнім ученим, розуміє: у світі, де все постійно змінюється, наука, зокрема історична, не може бути застиглою, вона потребує розвою». 

Коментарі

Відповісти

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA